Movies
Ratings
94
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 0.5
300Rated ★ 4.0
The ScamRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0