Series
Ratings
180- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
すいかRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Melo MovieRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 5.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Hey Handsome!Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 3.5