Movies
Ratings
92
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 1.5