Series
Ratings
118- Daredevil: Born Again Season 2Rated ★ 2.5
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5

Radio StarRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The PenguinRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0