Series
Ratings
130- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- The Judge ReturnsRated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The ManipulatedRated ★ 3.5
- The Murky StreamRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Ms. IncognitoRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- The TyrantRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 2.5
- Haunted PalaceRated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Black DovesRated ★ 3.5