Series
Ratings
280- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 3.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.0- Street Food FighterRated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0- Workin' Moms Season 3Rated ★ 4.0
- Workin' Moms Season 2Rated ★ 4.0
- Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0