Series
Ratings
31
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Twenty Years OldRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 3.5- Can We Love?Rated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0