Series
Ratings
12
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5