Series
Ratings
26- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0