Series
Ratings
195
Little WomenRated ★ 3.0
Five Days at MemorialRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- No, Thank You Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- No, Thank YouRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0