Series
Ratings
113- Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5