Series
Ratings
84- Reacher Season 3Rated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Blood FreeRated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 2.5- The 8 ShowRated ★ 2.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Three-BodyRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5