Series
Ratings
30- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- What If...? Season 2Rated ★ 3.0
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- HappinessRated ★ 4.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
- Comedy RoyaleRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Silent SeaRated ★ 3.0