Series
Ratings
60
Chainsaw ManRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Mr. PlanktonRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Behind Every StarRated ★ 3.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.5