Series
Ratings
22- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.5