Series
Ratings
52
ChernobylRated ★ 4.0- Doctor SlumpRated ★ 1.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5- Ready, Set, LoveRated ★ 3.5
- The Mind, ExplainedRated ★ 4.5
- ExplainedRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0- The Seven Lives of LeaRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.5- Please Like MeRated ★ 3.0
- Never Have I EverRated ★ 3.0