Series
Ratings
166- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
- Apartment 404Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
- A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0- Earth ArcadeRated ★ 4.0
- HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
- Jinny's KitchenRated ★ 3.5
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0- Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.5