Series
Ratings
119- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
DamoRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 1.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
BigRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 1.0
GhostRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0