Series
Ratings
20- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5