Series
Ratings
206- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- AemaRated ★ 4.5
- Nine PuzzleRated ★ 4.0

ToGetHerRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
KairosRated ★ 4.5
QuizRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0- Mrs. AmericaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5