Movies
Ratings
1218
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
- Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0