Series
Ratings
33- BootsRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5- CassandraRated ★ 3.5
- Missing YouRated ★ 3.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0- The Tuna and The DolphinRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0