Series
Ratings
85
Severance Season 2Rated ★ 3.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- NewtopiaRated ★ 3.0
- Queen of TearsRated ★ 2.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- March of the Ants Season 5Rated ★ 3.0
- March of the Ants Season 4Rated ★ 3.0
- March of the Ants Season 3Rated ★ 3.5
- March of the Ants Season 2Rated ★ 3.5
- March of the Ants Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5