Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
North FaceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0