Series
Ratings
38
PinocchioRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Precious FamilyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5