Series
Ratings
24
Silicon ValleyRated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 4.0- EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0

M&MRated ★ 4.0- Cat's PleasesRated ★ 5.0

Attic CatRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0