Series
Ratings
161- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- One DayRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 1.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
- Young Royals Season 2Rated ★ 2.5
- Desperate Mr. XRated ★ 3.0