Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- AemaRated ★ 3.0
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- Building the BandRated ★ 3.5
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.5- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 5.0

UnframedRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0