Movies
Ratings
786
The Ice RoadRated ★ 2.0
The CraftRated ★ 3.5
The RuinsRated ★ 2.5
Expend4blesRated ★ 4.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 3.5- InsideRated ★ 3.0
The Charnel HouseRated ★ 3.0
Be AfraidRated ★ 3.0
The Bye Bye ManRated ★ 3.5
The Curse of Buckout RoadRated ★ 1.5
The Exorcist IIIRated ★ 3.5
RisenRated ★ 1.0
LifechangerRated ★ 1.5
One Missed CallRated ★ 3.5
15 MinutesRated ★ 2.5- The OfferingRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 0.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0