Series
Ratings
19
HorimiyaRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0- Hymn of DeathRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0