Series
Ratings
11
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 5.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0