Movies
Ratings
89
The HuntRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0