Series
Ratings
28
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 3.5

Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5