Series
Ratings
16
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0
ScorpionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0