Titles you rated
The PackageRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
ProposeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Over The Green FieldsRated ★ 4.5
WeddingRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Guardian AngelRated ★ 4.0
PurityRated ★ 5.0- Forever YoursRated ★ 4.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5

IRISRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0