Series
Ratings
21- You and Everything ElseRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
- QueenmakerRated ★ 2.0
- GlitchRated ★ 3.5
- UnicornRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Inspector KooRated ★ 2.5
- My NameRated ★ 3.0
- The ChairRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0- After LifeRated ★ 4.5
- Brews BrothersRated ★ 0.5
- Friends from College Season 1Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Doctor KkaengRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5