Series
Ratings
63
KakeguruiRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0
Grand HotelRated ★ 3.5
Grand HotelRated ★ 3.0
Grand HotelRated ★ 3.5- Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5