Series
Ratings
135
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5