Movies
Ratings
21
TwilightRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0- MapadoRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0