Series
Ratings
126
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- The Number You Have DialedRated ★ 5.0

Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0- Brave DetectivesRated ★ 4.0
- Life Album - YesterdayRated ★ 4.5
- Eurachacha Sangoal ChukgudanRated ★ 5.0
- My Music Teacher MingalabarRated ★ 5.0
- Village Survival, the EightRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0