Series
Ratings
15- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- The Lion, the Witch, & the WardrobeRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- DisjointedRated ★ 3.5
- BillionsRated ★ 5.0
- BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5