Series
Ratings
12
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5