Series
Ratings
18
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0