Series
Ratings
20
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
- VikingsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0