Series
Ratings
113
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
City HallRated ★ 3.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5