Series
Ratings
449- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
- Undercover High SchoolRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0- Running PointRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0