Series
Ratings
32
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
High School TeacherRated ★ 3.0
スーパーサラリーマン左江内氏Rated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
TrickRated ★ 3.5
ShomuniRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 2.5