Series
Ratings
221- IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- A Clean SweepRated ★ 4.5
- Love to Hate YouRated ★ 2.5
- Political FeverRated ★ 4.0

One Ordinary DayRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0