Series
Ratings
13
GoblinRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
- FamilyRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0