Movies
Ratings
271
King ArthurRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0- Cube ZeroRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0